Deze PRS gitaar gaat over veelzijdigheid, vervang de veel gebruikte hum-single-hum samenstelling door drie Narrowfields gepaard met een 5-standenschakelaar, de Swamp Ash Special zorgt voor een massa aan schakelmogelijkheden. Deze elementen richten zich op de snaaraanslag dat overeenkomt met een single coil, maar zonder bijgeluiden. Het geluid van een nieuw type elemenet dat tussen single coil, soapbar en humbucker inzit.

Hieronder kunt u zelf uw eigen PRS Special samenstellen. De levertijd is ongeveer 4-6 maanden. Ook kunt u ons een mailtje sturen met uw belangrijkste optie, dan kunnen wij bij onze leverancier informeren of er iets op voorraad is.

Op onze site kunt u uw eigen PRS Swamp Ash Special Narrowfield gitaar samenstellen. Paul Reed Smith geeft u de volgende opties: Rosewood fingerboard, Golden Hardware en Color.

PRS Swamp Ash Special Narrowfield Gitaar

Paul Reed Smith Swamp Ash Special heeft drie Narrowfield elementen die de klank hebben dat tussen single coil, P90 en humbucker zit. De sound is te vergelijken met een hum-canceling single coil, maar dan met meer string-attack. Deze gitaar heeft een edsoorn hals met de Shadow Birds inleg en in de kleur Vintage natural.