marshall

Van Marshall kennen we natuurlijk de rock- en bluesversterkers. Ook op versteking van akoestische instrumenten zijn ze al heel wat jaren goed bezig, zo goed zelfs dat de AS50R, de voorloper van de AS50D, een award heeft gekregen.

Marshall Akoestische versterkers: AS50D en AS100D.

Marshall AS50D Akoestisch gitaarversterker

De Marshall AS50D is een 50 Watt gitaarversterker geschikt voor akoestisch gitaar. Hij beschikt over twee 8-inch speakers en vernieuwde tweeter. Naast de gitaar kan je een microfoon en/of audiospeler erop aansluiten. De microfoonaansluiting heeft een phantomvoeding, dus geschikt voor de meeste condensator microfoons. Ook is er gedacht aan effecten, zo is er een digitale effectprocessor aanwezig.

Marshall

Marshall AS100D Akoestisch gitaarversterker

De Marshall AS100D is een 100 Watt akoestisch gitaarversterker geschikt voor podia. Hij beschikt over twee 10-inch speakers en vernieuwde tweeter. Het is een 4-kanaals versterker met onafhankelijke volumeregeling. Zo kunnen er twee gitaren, zangmicrofoon en audiospeler gebruikt worden. Of een gitaar met twee microfoons en audiospeler. De microfoonaansluitingen hebben een phantomvoeding, dus geschikt voor de meeste condensator microfoons. Ook is er gedacht aan effecten, zo is er een digitale effectprocessor aanwezig.

Marshall