UA-2013542-5
Boss is een grootheid als het gaat om gitaarproducten. Op het gebied van basgitaar maken ze twee geweldige multi-effecten.
Basgitaar multi-effecten: Boss: GT10B en ME20B: DigiTech: BP90 en BP335.
Bassisten worden verwend met dezelfde processorpower en flexibiliteit als bij de GT10. Daarvoor zorgt zijn speciaal ontworpen basversie: de GT10B, geoptimaliseerd voor de lage tonen. Boss heeft de massieve power van de nieuwste DSP engine en zijn know-how op vlak van COSM klankmodellering samengebracht in een apparaat met de meest creatieve en essentiële functies voor bas. Dankzij Parallel Chain, Phrase Loop en EZ Tone neemt de GT10B zijn plaats in als het meest geavanceerde maar toch gebruiksvriendelijke multi-effect voor bas op de markt.
De Boss ME20B is bedoeld voor bassisten die op de bühne letterlijk (qua constructie) en figuurlijk ijzersterk uit de hoek willen komen, maar wel op de kleintjes moeten letten. Kies dus maar de benodigde effecten om een smeuïg geheel van uw sound te maken: met de compressor, overdrive, distortion, T-Wah, phaser, flanger, chorus, delay, reverb, defretter, synth e.v.a. beschikt u alvast over voldoende grondstoffen.
De DigiTech BP90 is fantastisch klinkend Baseffectprocessor uit de vernieuwde BP-serie. Met de 27 effecten, 11 amps, 5 cabinets en 5 stompboxes kan je vrijwel iedere sound maken en opslaan in één van de 100 preset slots (50 gebruiker en 50 fabriek). De BP90 heeft 40 topkwaliteit drum loops, een Chromatische Tuner en een koptelefoon output ingebouwd. Met het expressiepedaal heb je volledige controle over de Wah, het volume en de DigiTech® Whammy™ effecten.
Voor de basgitaar presenteert Digitech een nieuw vlaggenschip multi-effect: BP355. Dit pedaal is met de laatste Audio DNA2 technologie uitgerust om zo de hoogste kwaliteit effecten te leveren waar de bassist om vraagt. Zo biedt de BP355 Lexicon reverb, een 20 sec looper en talloze effects en versterker simulaties. Dat alles is in een zwarte stalen behuizing inclusief expressie pedaal gegoten. Voor de thuissituatie is een drummachine, een usb recording i/o en Cubase LE toegevoegd. De BP355 is voorzien van stereo gebalanceerde uitgangen en een adapter wordt meegeleverd.