Het behoud van je instrument is goed onderhoud ! Deze wisser van Helin de 1010 wordt gebruikt om je sopraanblokfluit aan de binnenkant van olie te voorzien.
Het behoud van je instrument is goed onderhoud ! Zorg voor het goed schoon houden van je instrument gebruik daarom een Trompet mondstuk wisser van Helin de 3200.
Het behoud van je instrument is goed onderhoud ! Zorg voor het goed schoon houden van je instrument gebruik daarom een Trombone mondstuk wisser van Helin de 3300.
Het behoud van je instrument vergt goed onderhoud! Zorg voor het goed schoon houden van je instrument gebruik daarom de Helin 4260 wisser voor Tenorsax.
Het behoud van je instrument is onderhoud! Zorg voor het goed schoon houden van je instrument gebruik daarom de Helin 4400 wisser voor klarinet. Het is een zeempje met een draad en een loodje.
Wij gebruiken cookies om het gebruik van onze website te verbeteren en/of het inloggen op onze website te vergemakkelijken. U kunt deze cookies uitzetten via uw browser, maar dit kan het functioneren van onze website negatief aantasten.